KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186061
*
nr 1618 6061
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Bogserbåt. Olja på duk, 17x35 cm, yttermått inklusive ram: 25x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 20:57:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/4 17:07:42
1
300 kr
5/5 15:24:55
2
450 kr
6/5 18:22:09
3
400 kr
6/5 18:22:09
2
450 kr (Budbetjänt)
6/5 18:22:12
3
500 kr
6/5 18:22:37
3
700 kr
6/5 20:51:27
4
600 kr
6/5 20:51:27
3
700 kr (Budbetjänt)
6/5 20:51:44
4
800 kr
6/5 20:52:24
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bogserbåt ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:49
-
3081 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Barn med hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:55
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1618 6061
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Bogserbåt. Olja på duk, 17x35 cm, yttermått inklusive ram: 25x43 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/4 17:07:42 | 1 | 300 kr |
5/5 15:24:55 | 2 | 450 kr |
6/5 18:22:09 | 3 | 400 kr |
6/5 18:22:09 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
6/5 18:22:12 | 3 | 500 kr |
6/5 18:22:37 | 3 | 700 kr |
6/5 20:51:27 | 4 | 600 kr |
6/5 20:51:27 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
6/5 20:51:44 | 4 | 800 kr |
6/5 20:52:24 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bogserbåt ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:49 -
3081 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Barn med hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:55